2009 yılından itibaren şehir hayatının en önemli ihtiyaçlarından olan temizlik hizmetleri, temizlik maddeleri tedarik, dağıtım sektörü hızlı bir şekilde büyümeye başladı. Firmalar kısa süre içerisinde yaygın servis ağlarını kurarak piyasadaki yerlerini almaya başladılar. Bu yeni çalışma alanı tüm özel şirketler,oteller ,restaurantlar… ve kamu kuruluşlarında varlığını hissettirdi.

      Kastamonu Yücelen Grubu olarak bizler de 2019 Ocak ayında şirketimiz yönetim kurulu kararı ile memleketimiz olan Kastamonu’nun Devrekani ilçesinde temizlik hizmetleri, temizlik maddeleri imalatı, tedarik ve dağıtımına başladık. İnsan kaynağımızla Livasil-Foly tescilli markalarımızla selüloz kağıt ürünlerimizi halkımızın hizmetine sunduk. Kağıt ürünlerimizi tamamlayıcı olarak Türkiye genelinde kimyasal temizlik ürünlerini istikrarlı ve insan sağlığını önemseyerek imal eden. Endüstriyel ve market ürünleri konusunda uzman SEBA Kimya “SIR” markası ile sıvı temizlik ürünleri konusunda partner olduk. 

      Kastamonu Yücelen Grubu olarak bizler İstanbul Bölge Müdürlüğümüz ve Kastamonu Devrekani ilçesindeki fabrikamızla hem Karadeniz Bölgesine hem de Bölge Müdürlüğümüz sayesinde İstanbul, Kastamonu ve çevre illerinin temizlik hizmetleri, temizlik maddeleri dağıtımını profesyonel personellerimiz ve servis araçlarımızla hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

      Nitelikli insan kaynağımız ile teknolojik tesislerimize yatırım yaparak büyümeye devam ediyoruz.

Saygılarımzla

KY Grup - Foly Online Shop

Foly.com.tr Alış veriş sitesi KY Grup Endüstriyel San.Tic.Ltd.Şti Markasıdır. 

Facebook

Facebook Üzerinden Foly Market olarak sizlere ulaşmaktayız.

İnstagram

Facebook Üzerinden Foly Market olarak sizlere ulaşmaktayız.

YouTube

Satışını üstlendiğimiz ürünlerin reklam kanalına ulaşabilirsiniz.